|  | 

Drzwi tarnów

Energooszczędne okna pcv

Energooszczędne okna pcv
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

Energooszczędne okna PCV

Okna są wizytówką naszego domu. Jakie wybrać i na co powinniśmy zwrócić uwagę przed zakupem? Kilka rad poniżej.

Okna, które planujemy zmienić lub założyć powinny przede wszystkim pełnić funkcję ochroną. Dzięki nim utrzymywane jest ciepło w naszych pomieszczaniach. Oprócz materiałów, z których zostały wykonane i funkcjonalności zapewnianych przez producentów, powinniśmy zwrócić uwagę również na to, jak budować lub zmieniać nasz dom w energooszczędny sposób.

Energooszczędne okna PCV — mają niezwykle duży wpływ na zahamowanie procesu utraty ciepła. Dzięki nim ograniczamy straty do minimum. Każdy montaż oraz wszystkie zamówienia można dostosować indywidualnie do potrzeb klientów.

Firmy dbają o to, aby rozwiązania, które proponują, służyły domownikom przez lata, zapewniając przy tym komfort i poczucie bezpieczeństwa.

Odpowiednie okna kryją za sobą wiele oszczędności. Jeżeli zdecydujemy się na energooszczędne okna PCV, ograniczamy utratę ciepła i wydatki związane z ogrzewaniem naszych pomieszczeń.

energooszczedne-okna-pcv

ABOUT THE AUTHOR

Zobacz także:

  • Świadectwa charakterystyki energetycznej

    Świadectwa charakterystyki energetycznej

    Świadectwa charakterystyki energetycznej   Od początku 2009 roku zaczęły obowiązywać w Polsce świadectwa energetyczne. Jest to efekt unijnej Dyrektywy 2002/91/WE, która nakłada obowiązek uzyskiwania takich dokumentów przez wszystkie nowo wybudowane domy jednorodzinne. Świadectwo energetyczne to dokument określający jakość domu czy mieszkania pod względem zużycia energii rocznej, czyli podający wartość energii wyrażonej w kWh/m2/rok niezbędnej do

  • Ściany trójwarstwowe

    Ściany trójwarstwowe

    Ściany trójwarstwowe To najczęściej najdroższa i wymagająca najwięcej czasu technologia budowy ścian zewnętrznych. Ściana trójwarstwowa składa się z warstwy nośnej, która odpowiada za wytrzymałość konstrukcji, warstwy ocieplenia, która zapewnia odpowiednie parametry cieplne i warstwy osłonowej, która chroni poprzednie warstwy przed działaniem czynników atmosferycznych. Koszty budowy są często znacznie wyższe niż w przypadku ścian jedno lub