|  | 

Mieszkanie

Magazyn w Łodzi

Lokale biurowe z odgrodzonymi pomieszczeniami o górnolotnym standardzie wykończenia. Dwa biura wykończone zupełnie jak magazyn w Łodzi, tzn. z kompletnym wyposażeniem kuchennym. Jedno z nich wzorcowe o nader wzniosłym kanonie, posadzka niewzruszona, prestiżowe wyposażenie kuchni oraz toalety, zorganizowane poprawnie oświetlenie, odrębne przejście do jednego z garaży.
Hale magazynowa i magazyny w Łodzi wyposażone są w 4 segmentowe bramy przemysłowe, porzucane oraz stawiane elektrycznie. Dwie obrzeżne – parking, jedna odgradzająca halę produkcyjną od wiatrołapu i następna łącząca halę produkcyjną z magazynem. Przystępnie z hali produkcyjnej przechodzenie do zaplecza socjalnego dla pracowników produkcji (garderoba|przebieralnia|szatnia}, toaleta w pełni zaopatrzona.
Do części biurowej wiodą dwa wejścia: główne wejście z ulicy, przez portiernię natomiast pozostałe bezpośrednio przez parking. Wejście do budynku nader sztandarowe, posadzka wyłożona prawdziwym kamieniem. Na parterze prócz dwóch biur odnajdują się coraz: dyżurka, toaleta społeczna a również 2 garaże, główny z małym zapleczem magazynowym, drugi z prostym wjazdem do biura na parterze.
Na magazyn w Łodzi składa się jednokondygnacyjna hala produkcyjna z halą wstępną, masywnym wiatrołapem umożliwiającym rozładowywanie samochodów dostawczych przy zamkniętej bramie zewnętrznej, hala magazynowa oraz dwukondygnacyjna frakcja biurowa. Hala produkcyjna z klimatyzowanym biurem oraz zgrupowanym funkcjonalnie zapleczem socjalnym.

magazyn-w-lodzi

ABOUT THE AUTHOR

Zobacz także:

  • Świadectwa charakterystyki energetycznej

    Świadectwa charakterystyki energetycznej

    Świadectwa charakterystyki energetycznej   Od początku 2009 roku zaczęły obowiązywać w Polsce świadectwa energetyczne. Jest to efekt unijnej Dyrektywy 2002/91/WE, która nakłada obowiązek uzyskiwania takich dokumentów przez wszystkie nowo wybudowane domy jednorodzinne. Świadectwo energetyczne to dokument określający jakość domu czy mieszkania pod względem zużycia energii rocznej, czyli podający wartość energii wyrażonej w kWh/m2/rok niezbędnej do

  • Ściany trójwarstwowe

    Ściany trójwarstwowe

    Ściany trójwarstwowe To najczęściej najdroższa i wymagająca najwięcej czasu technologia budowy ścian zewnętrznych. Ściana trójwarstwowa składa się z warstwy nośnej, która odpowiada za wytrzymałość konstrukcji, warstwy ocieplenia, która zapewnia odpowiednie parametry cieplne i warstwy osłonowej, która chroni poprzednie warstwy przed działaniem czynników atmosferycznych. Koszty budowy są często znacznie wyższe niż w przypadku ścian jedno lub