|  | 

Drzwi zewnętrzne tarnów

Meble kuchenne Konin

Zaskakujący prezent

Kiedy kupiliśmy mieszkanie były w nim meble. Jako że udało się nam dokonać tego wymarzonego zakupu bez kredytu, tak w dzisiejszych czasach popularnego, to byliśmy kompletnie spłukani.
Janek dostał ostatnio w spadku po ojcu znaczną sumę pieniędzy to postanowiliśmy ją połączyć z naszymi oszczędnościami i nabyć swoje własne gniazdko.
Były to idealne 3 pokoje, na obrzeżach Konina. Nieopodal był las, no po prostu zakochałam się jak tylko przekroczyłam próg domu. Wprowadzaliśmy się z radością. Postanowiliśmy przez najbliższy rok nic w nim nie zmieniać, tylko odkładać pieniądze, i potem kawałek po kawałku, pomieszczenie za pomieszczeniem dokonywać remontu. Mi najbardziej zależało na kuchni. Bo to było moje królestwo, a to w które weszliśmy pamiętało czasy jeszcze przed moim urodzeniem.
Po pierwszej nocy spędzonej w nowym miejscu, dostałam od ukochanego cudowny prezent. Zaskoczył mnie. Przy śniadaniu podał mi 2 katalogi meble kuchenne Konin, i powiedział, żebym wybrała sobie swoje wymarzone. Okazało się, że jego mama postanowiła nam sprezentować meble kuchenne. Taka teściowa to skarb. Dziękuję.

meble-kuchenne-konin

ABOUT THE AUTHOR

Zobacz także:

  • Problem na budowie – plac budowy

    Problem na budowie – plac budowy

    Problem na budowie – plac budowy   Budowa domu wiąże się z wieloma uwarunkowaniami, które czekają na inwestora od pierwszych dni na placach, gdzie stanąć mają wkrótce całkiem nowe domy jednorodzinne. Projekty domów, koszty budowy, solidna ekipa budowlana ? to tematy, które zaprzątają głowę inwestora. Ale zwrócić uwagę musi on na wiele innych spraw, by

  • Technologia budowy ścian zewnętrznych

    Technologia budowy ścian zewnętrznych

    Technologia budowy ścian zewnętrznych   Domy jednorodzinne buduje się w różnych technologiach i z różnych materiałów budowlanych. To, jaką technologię wybierzemy w dużej mierze przekłada się na koszty budowy. Jednak nasza decyzja powinna być podjęta przede wszystkim w oparciu o bezpieczeństwa i komfortu mieszkania w nowym domu. Jakie ściany zewnętrzne nam to zapewnią? Malowanie mebli