|  | 

Domy i Mieszkania

Mieszkania w Warszawie poniżej 200.000?

Mieszkania w Warszawie poniżej 200.000?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Mieszkania w Warszawie poniżej 200.000?

Takie kwoty marzą się mieszkańcom stolicy. Z ostatniego badania przeprowadzonego przez serwis oferty.net wynika, że prawie połowa potencjalnych nabywców mieszkań (46%) pragnie nie wydać na nie więcej niż 200.000 zł. Takie mieszkania trudno znaleźć- na 30 ogłoszeń o sprzedaży mieszkań, w tej cenie znajduje się zaledwie jedno. (To i tak całkiem nieźle biorąc pod uwagę fakt iż jeszcze rok temu, takie ceny były jeszcze rzadziej spotykane).

Co dziesiąty potencjalny nabywca może jednak wydać na nieruchomość ponad 500.000 zł. Za taką kwotę można już nabyć całkiem przyzwoite lokum. Jeszcze nie luksusowe, ale już w standardzie wyższym niż przeciętny. W takiej cenie można też znaleźć sobie niewielki domek. Nie będzie to oczywiście zabytkowa willa w Konstancinie, ale w niektórych miejscowościach położonych zaledwie o kilka minut jazdy samochodem od Konstancina Jeziorny, za 300-400 tys można nabyć przestronne i wygodne domy.

Z badań serwisu wynika, że deweloperzy, którzy chcą rozpocząć budowę nowych mieszkań, powinni skupić się przede wszystkim na mieszkaniach najmniejszych – te są bowiem w zasięgu finansowym nabywców. 3 i 4 pokojowe apartamenty, to opcja jedynie dla wybranych przy czym Ci, którzy mogą sobie pozwolić na droższe mieszkania – mając na rynku spory wybór, szukają perełek.

mieszkania-w-warszawie-ponizej-200-000

ABOUT THE AUTHOR

Zobacz także:

  • Eleganckie łóżko z pojemnikiem do sypialni

    Eleganckie łóżko z pojemnikiem do sypialni

    Odpowiednio dobrane łóżko to podstawa dobrego samopoczucia i komfortowego snu. Średnio w łóżku spędzamy ⅓ życia, dlatego kluczowym aspektem pozostaje maksymalne dopasowanie go do własnych potrzeb oraz uwarunkowań fizycznych. Źle dobrane i nieprzystosowane łóżko może negatywnie odbijać się na naszym zdrowiu i życiu, w tym również na wydajności każdego kolejnego dnia. W prestiżowych i eleganckich

  • Ile kosztuje renowacja krzesła?

    Ile kosztuje renowacja krzesła?

    Renowacja mebli w ostatnim czasie stała się niezwykle popularnym sposobem na nadawanie drugiego życia ulubionym przedmiotom. To również pomysł na ciekawe hobby oraz oszczędzanie pieniędzy. Z renowacją można poradzić sobie na własną rękę, ale również można skorzystać z pomocy fachowców. Jednymi z najczęściej poddawanych renowacji mebli są krzesła. Jeśli zastanawiasz się ile to kosztuje i