|  | 

Budownictwo i Architektura

Neogotycki zameczek za 12.500.000 zł

Neogotycki zameczek za 12.500.000 zł
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Kolejna luksusowa rezydencja pojawiła się w ofercie pośredników zajmujących się konstancińskimi nieruchomościami. Tym razem na sprzedaż wystawiono rezydencję o powierzchni 1200 m2 ulokowaną w strefie A.

Neogotycki dom ma 1000 m2 powierzchni użytkowej i położony jest na 3331 m2 działki. XIX wieczny budynek kilka lat temu przeszedł generalny remont. W podziemiach prawie standardowo (jeśli chodzi o największe rezydencje w Konstancinie) znajdziemy basen, a dodatkowymi atrakcjami są siłownia, pokój do ping-ponga, gabinet masażu i garaż w którym zmieści się 8 samochodów. Dodatkowo do dyspozycji gości, na terenie posesji znajduje się niewielki domek gościnny o powierzchni 150 m2.

Cena nieruchomości niezbyt wygórowana – 12.500.000 zł czyli niewiele ponad 10.000 zł za metr kwadratowy. Mimo tej ceny prawdopodobieństwo szybkiego sprzedania nieruchomości nie jest duże – w końcu luksusowe rezydencje w Konstancinie od dawna już przeżywają kryzys.

Cechą charakterystyczną rezydencji jest wyjątkowo zadbany ogród w stylu angielskim. Czy ktoś z polskich celebrytów skusi się na wyjątkową willę?

neogotycki-zameczek-za-12-500-000-zl

ABOUT THE AUTHOR

Zobacz także:

  • Dlaczego warto kupić pokrowiec antyroztoczowy?

    Dlaczego warto kupić pokrowiec antyroztoczowy?

    Alergicy zdają sobie sprawę z tego, że nie powinni przebywać w miejscach, w których mogą występować alergeny w dużym stężeniu, jednak niestety nie zawsze można ich uniknąć. Jednym z miejsc, w którym pojawia się wiele roztoczy powodujących uczulenie jest łóżko. Na szczęście istnieje kilka sposobów pozwalających zminimalizować wystąpienie alergii. Ważną kwestią jest częste odkurzanie sypialni,

  • Bezpieczny sen

    Bezpieczny sen

    Wokół nas jest pełno zarazków, bakterii lub po prostu czynników alergicznych. Wiele osób jest uczulonych na roztocza, pyłki, kurz i inne drobinki. W ciągu dnia zazwyczaj dbamy o nasze zdrowie: unikamy pomieszczeć z alergenami, zażywamy odpowiednie lekarstwa, dbamy o higienę czy czystość pomieszczeń w naszym domu. Nierzadko zapominamy jednak, że alergeny są obecne wszędzie. Podczas