|  | 

Drzwi tarnów

promotor parapety

promotor parapety
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Twój ogród i działka mogą być Twoim prywatnym rajem- musisz tylko o nie zadbać i odpowiednio je zaaranżować!
Ogród i działka dają Ci niezliczoną ilość możliwości do wykorzystania.
Nie masz pomysłu co mógłbyś na nich urządzić? Oto kilka podpowiedzi dla Ciebie.
Po pierwsze: zabudowa. Może altanka? Drewniana, z kamienia lub metalowa? A może coś większego jak domek letni? Może basen? Może huśtawka ogrodowa?
Po drugie: roślinność. Sam zadecyduj czym chcesz obsadzić swój ogród lub swoją działkę. Mogą to być kwiaty, drzewa i krzewy (owocowe lub ozdobne) a może to też być szklarnia w której będziesz sadzić warzywa. Wszystko zależy od Twojej inwencji.
Zanim zdecydujesz jak zaaranżować swój ogród lub działkę zastanów się jak wiele czasu będziesz mógł poświęcać na jej doglądanie i pielęgnację. A może po prostu zechcesz to komuś zlecić? Odpowiedz sobie też na pytanie jak duże nakłady finansowe możesz przeznaczyć na inwestycję w swoją działkę lub w swój ogród aby nie okazało się, że Twoje pomysły są zbyt kosztowne.

ogrod-i-dzialka

ABOUT THE AUTHOR

Zobacz także:

  • Świadectwa charakterystyki energetycznej

    Świadectwa charakterystyki energetycznej

    Świadectwa charakterystyki energetycznej   Od początku 2009 roku zaczęły obowiązywać w Polsce świadectwa energetyczne. Jest to efekt unijnej Dyrektywy 2002/91/WE, która nakłada obowiązek uzyskiwania takich dokumentów przez wszystkie nowo wybudowane domy jednorodzinne. Świadectwo energetyczne to dokument określający jakość domu czy mieszkania pod względem zużycia energii rocznej, czyli podający wartość energii wyrażonej w kWh/m2/rok niezbędnej do

  • Ściany trójwarstwowe

    Ściany trójwarstwowe

    Ściany trójwarstwowe To najczęściej najdroższa i wymagająca najwięcej czasu technologia budowy ścian zewnętrznych. Ściana trójwarstwowa składa się z warstwy nośnej, która odpowiada za wytrzymałość konstrukcji, warstwy ocieplenia, która zapewnia odpowiednie parametry cieplne i warstwy osłonowej, która chroni poprzednie warstwy przed działaniem czynników atmosferycznych. Koszty budowy są często znacznie wyższe niż w przypadku ścian jedno lub