|  | 

Drzwi zewnętrzne tarnów

Pościel 135×200

Pasja żony

Mam żonę z bardzo specyficznym hobby. Uwielbia korzystać z promocji. Szuka ich po stronach internetowych, zbiera gazetki z supermarketów, wymienia się z sąsiadkami jakimś punktami, żeby dostać zniżki. No po prostu kocha kupić coś taniej niż zwykle.
Żeby nie było, że jest jej to niezbędne do przeżycia. Oboje zarabiamy zdecydowanie powyżej średniej karowej i tego typu zabawy są nam zupełnie niepotrzebne do godnego życia.
Ale ona traktuje to jako swego rodzaju sport, wiec dopóki nie dzieje się nikomu krzywda, postanowiłem nie reagować. Swego postanowienia trzymałem się do dziś. Bo właśnie dziś musiałem ją odebrać z komisariatu. Podobno pobiła kogoś w sklepie z pościelą. Gdy skruszona wracała ze mną samochodem, nic nie mówiła. Dopiero pod domem zaczęła jak z automatu nawijać, że była piękna Pościel 135×200 i ona już ją miała w ręku, a wtedy ktoś jej chciał ją wyrwać i ona się tylko broniła.
Wiem, że nic po moich tłumaczeniach, wiec po prostu kupiłem jej gaz na takie problemy. Lepsze to, niż pięści.

posciel-135x200

ABOUT THE AUTHOR

Zobacz także:

  • Problem na budowie – plac budowy

    Problem na budowie – plac budowy

    Problem na budowie – plac budowy   Budowa domu wiąże się z wieloma uwarunkowaniami, które czekają na inwestora od pierwszych dni na placach, gdzie stanąć mają wkrótce całkiem nowe domy jednorodzinne. Projekty domów, koszty budowy, solidna ekipa budowlana ? to tematy, które zaprzątają głowę inwestora. Ale zwrócić uwagę musi on na wiele innych spraw, by

  • Technologia budowy ścian zewnętrznych

    Technologia budowy ścian zewnętrznych

    Technologia budowy ścian zewnętrznych   Domy jednorodzinne buduje się w różnych technologiach i z różnych materiałów budowlanych. To, jaką technologię wybierzemy w dużej mierze przekłada się na koszty budowy. Jednak nasza decyzja powinna być podjęta przede wszystkim w oparciu o bezpieczeństwa i komfortu mieszkania w nowym domu. Jakie ściany zewnętrzne nam to zapewnią? Malowanie mebli