|  | 

Budownictwo i Architektura

Powierzchnia biurowa klasy B+ w Poznaniu

Powierzchnia biurowa klasy B+ w Poznaniu
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Biurowiec Jetoffice oferuje przestronne powierzchnie biurowe wysokiej klasy. Całkowita powierzchnia wynosi 2.330 m2, a sama powierzchnia najmu lokali usługowych na parterze to 414 m2.

Znajdować się one będą w nowoczesnym budynku o pięciu kondygnacjach. Zaprojektowane zostały z dbałością o detale oraz Państwa komfort pracy. Budynek wyposażony zostanie w systemy klimatyzacji, wentylację mechaniczną, instalację strukturalną, światłowodową i analogową oraz instalację sygnalizacji pożaru.

Powierzchnie budynku przeznaczone są jako biura na wynajem i sprzedaż.

Ciekawe rozplanowanie okien, liczne przeszklenia, nowoczesne osłony przeciwsłoneczne zadbają o komfort pracy. Umiejętne rozplanowanie przestrzeni, które umożliwi Państwu własną aranżację pomieszczeń wpłynie na indywidualność firm. Architekci stworzyli możliwość kształtowania przestrzeni typu open-space lub mniejszych, dzielonych miejsc pracy.

Budynek mieści się w jednej z ważniejszych dzielnic miasta Poznania. Dodatkowo korzystna lokalizacja ułatwi przemieszczanie się.

powierzchnia-biurowa-klasy-b-w-poznaniu

ABOUT THE AUTHOR

Zobacz także:

  • Dlaczego warto kupić pokrowiec antyroztoczowy?

    Dlaczego warto kupić pokrowiec antyroztoczowy?

    Alergicy zdają sobie sprawę z tego, że nie powinni przebywać w miejscach, w których mogą występować alergeny w dużym stężeniu, jednak niestety nie zawsze można ich uniknąć. Jednym z miejsc, w którym pojawia się wiele roztoczy powodujących uczulenie jest łóżko. Na szczęście istnieje kilka sposobów pozwalających zminimalizować wystąpienie alergii. Ważną kwestią jest częste odkurzanie sypialni,

  • Bezpieczny sen

    Bezpieczny sen

    Wokół nas jest pełno zarazków, bakterii lub po prostu czynników alergicznych. Wiele osób jest uczulonych na roztocza, pyłki, kurz i inne drobinki. W ciągu dnia zazwyczaj dbamy o nasze zdrowie: unikamy pomieszczeć z alergenami, zażywamy odpowiednie lekarstwa, dbamy o higienę czy czystość pomieszczeń w naszym domu. Nierzadko zapominamy jednak, że alergeny są obecne wszędzie. Podczas