|  | 

Budownictwo i Architektura

Szpak lampy

Szpak lampy
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

urządzamy gabinet – lampa z mosiądzu

Oglądając amerykańskie filmy głównie o tematyce prawniczej naszym oczom nie raz ukazywały się lekko przyciemnione gabinety radców prawnych i adwokatów, z solidnymi dębowymi biurkami, na których królowały lampy mosiężne. Te piękne i jednocześnie bardzo funkcjonalne elementy wystroju dodają każdemu pomieszczeniu szyku.
Naturalnie nie musimy być adwokatem aby mieć w swoim biurze czy mieszkaniu lampy mosiężne- dziś możemy pięknie wpasować je w każde wnętrze.
Szczególnie we wnętrzach eklektycznych lampy mosiężne będą spełniały swoją dodatkową rolę, a więc nadadzą salonowi czy biblioteczce bardzo dystyngowany charakter. Jakże przyjemnie będzie zasiąść w wygodnym, skórzanym fotelu, wziąć w dłoń ulubioną książkę i w blasku dawanym przez mosiężną lampę oddać się lekturze ulubionej pozycji.
Lampy mosiężne możemy zakupić zarówno w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych, warto jednak wybrać się na najbliższy pchli targ, gdzie znaleźć możemy prawdziwe artystyczne perełki w bardzo korzystnych cenach.

szpak-lampy

ABOUT THE AUTHOR

Zobacz także:

  • Dlaczego warto kupić pokrowiec antyroztoczowy?

    Dlaczego warto kupić pokrowiec antyroztoczowy?

    Alergicy zdają sobie sprawę z tego, że nie powinni przebywać w miejscach, w których mogą występować alergeny w dużym stężeniu, jednak niestety nie zawsze można ich uniknąć. Jednym z miejsc, w którym pojawia się wiele roztoczy powodujących uczulenie jest łóżko. Na szczęście istnieje kilka sposobów pozwalających zminimalizować wystąpienie alergii. Ważną kwestią jest częste odkurzanie sypialni,

  • Bezpieczny sen

    Bezpieczny sen

    Wokół nas jest pełno zarazków, bakterii lub po prostu czynników alergicznych. Wiele osób jest uczulonych na roztocza, pyłki, kurz i inne drobinki. W ciągu dnia zazwyczaj dbamy o nasze zdrowie: unikamy pomieszczeć z alergenami, zażywamy odpowiednie lekarstwa, dbamy o higienę czy czystość pomieszczeń w naszym domu. Nierzadko zapominamy jednak, że alergeny są obecne wszędzie. Podczas