|  | 

Drzwi zewnętrzne tarnów

Technologia budowy ścian zewnętrznych

Technologia budowy ścian zewnętrznych

 

Domy jednorodzinne buduje się w różnych technologiach i z różnych materiałów budowlanych. To, jaką technologię wybierzemy w dużej mierze przekłada się na koszty budowy. Jednak nasza decyzja powinna być podjęta przede wszystkim w oparciu o bezpieczeństwa i komfortu mieszkania w nowym domu. Jakie ściany zewnętrzne nam to zapewnią? Malowanie mebli musimy odłożyć na przyszły termin.

Architekci tworząc projekty domów jednorodzinnych, zapewniają, że zarówno technologia ścian jednowarstwowych, jak i wielowarstwowych może stworzyć domy ciepłe, bezpieczne i energooszczędne.

Budownictwo jednorodzinne wyróżnia trzy podstawowe rodzaje ścian zewnętrznych:

ściany jednowarstwowe
ściany dwuwarstwowe
ściany trójwarstwowe

Różnią się one między sobą oczywiście warstwami i materiałami, z których są wykonane. Istotne różnice zauważyć można również podczas samego murowania ? technologie wymagają zastosowania różnych metod stawiania ścian.
sciany zewnetrzne Technologia budowy ścian zewnętrznych

Technologia budowy ścian zewnętrznych

 

technologia-budowy-scian-zewnetrznych

ABOUT THE AUTHOR

Zobacz także:

  • Problem na budowie – plac budowy

    Problem na budowie – plac budowy

    Problem na budowie – plac budowy   Budowa domu wiąże się z wieloma uwarunkowaniami, które czekają na inwestora od pierwszych dni na placach, gdzie stanąć mają wkrótce całkiem nowe domy jednorodzinne. Projekty domów, koszty budowy, solidna ekipa budowlana ? to tematy, które zaprzątają głowę inwestora. Ale zwrócić uwagę musi on na wiele innych spraw, by

  • Kotły opalane drewnem

    Kotły opalane drewnem

    Kotły opalane drewnem Drewno opałowe oraz jego pochodne jest surowcem obecnie dość tanim, dostępnym, a przede wszystkim ekologicznym. Dlatego opalanie drewnem i jego surowcami staje się coraz bardziej popularne w naszym kraju. Właściwie wiele pieców węglowych też dopuszcza możliwość opalania w nich drewnem lub zżynkami, czy wiórami drewnianymi. Tak jak np. DEFRO EKO UNI 19KW,