|  | 

Biznes i Finanse

Wirtualne Jasło ogłoszenia

Wirtualne Jasło ogłoszenia
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

Jasło w internecie

Jasło to niewielkie miasto w Polsce położone w województwie podkarpackim. Według badań, przeprowadzonych w roku 2012, liczyło niecałe 37 tyś. mieszkańców.
W ramach popularyzacji i rozsławienia miasta, oraz udogodnienia dla jego mieszkańców, zarządcy Jasłem postanowili założyć w sieci stronę internetową, którą nazwali ,,wirtualne Jasło”. Od teraz, każda osoba odwiedzająca stronę, może sprawdzić między innymi: aktualne wiadomości napływające z miasta, katalog firm, czy też nadchodzące wydarzenia rozrywkowe i kulturowe.
W dobie internetu, ciężko znaleźć już miasto na mapie, które nie ma swojej strony w sieci. Jest to znakomita promocja i zachęta dla turystów do odwiedzin. Niektóre miasta, oferują w internecie tzw. ,,wirtualny spacer”. Jest to niesamowite udogodnienie dla przyszłych zwiedzających, ponieważ mogą oni wcześniej zaplanować swoją podróż.
Odwiedzając takie strony, możemy spotkać się także z rozkładem jazdy autobusów miejskich, ogłoszeniami z pracą w danym regionie, czy też na przykład galerią zdjęć, przedstawiającą zabytki i miejsca warte zobaczenia w mieście.

wirtualne-jaslo-ogloszenia

ABOUT THE AUTHOR

Zobacz także:

  • Znajdź pracowników

    Znajdź pracowników

    Znajdź pracowników Kiedy otwieramy własną działalność i obserwujemy jej rozwój, bez wątpienia również zauważamy, że przydałyby się dodatkowe ręce do pomocy. Wydawać by się mogło, że znalezienie pracowników to nic trudnego, aczkolwiek w rzeczywistości może nam to przysporzyć naprawdę mnóstwo problemów. Warto zatem rozpocząć poszukiwania kogoś, kto będzie odpowiednim pracownikiem. Wiele osób nie zdaje sobie

  • Czym jest faktoring

    Czym jest faktoring

    Czym jest faktoring Wiele firm musi borykać się z kłopotem ściągnięcia należności za wykonaną usługę. Wynika to z różnych powodów, z nierzetelności partnera bądź kłopotów finansowych firmy i jej niewypłacalności. Nie oznacza to jednak, że firma, która powinna otrzymać zapłatę za wykonaną usługę musi czekać na pieniądze dłużnika założony okres. Istnieje bowiem możliwość, że bank